Stamboom Engelen » Petrus Smits (± 1882-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Smits 

  • Hij is geboren rond 1882.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 januari 2016.

Gezin van Petrus Smits

Hij is getrouwd met Johanna Helena Knoop.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1907 te Beuningen.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Smits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Smits

Petrus Smits
± 1882-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1907 lag tussen 1,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.

Over de familienaam Smits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Engelen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Engelen, "Stamboom Engelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-engelen/I727.php : benaderd 14 maart 2026), "Petrus Smits (± 1882-????)".