Stamboom Emmer » Isaac Salomonson (1865-????)

Persoonlijke gegevens Isaac Salomonson 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Gezin van Isaac Salomonson

Hij is getrouwd met Neeltje Kerkhof.Bronnen 1, 3, 4, 5, 6

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1889 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Cornelis Salomonson  1889-????

Het echtpaar is gescheiden 14 februari 1899 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isaac Salomonson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Isaac Salomonson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Isaac Salomonson


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Echtscheiding Isaac Salomonson, WIE68470623
    2. Huwelijk Isaac Salomonson, WIE29387638
    3. Huwelijk Henricus Abraham Hamers, WIE31162896
    4. Geboorte Adriana Jacoba Salomonson, WIE20722154
    5. Geboorte Cornelis Salomonson, WIE33713249
    6. Geboorte Emma Nellij Henriette Augusta Salomonson, WIE65593552
    7. Geboorte Isaäc Salomonson, WIE39455265

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1865 lag rond de 12,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
      • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
      • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
      • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • De temperatuur op 10 januari 1889 lag rond de 3,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Salomonson


    De publicatie Stamboom Emmer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Emmer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-emmer/I129.php : benaderd 9 januari 2026), "Isaac Salomonson (1865-????)".