Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt » Hillegonda Bout (1903-1977)

Persoonlijke gegevens Hillegonda Bout 

Bron 1

Gezin van Hillegonda Bout

Zij is getrouwd met Willem Abraham Radstok.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1925 te Hilversum, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Radstok  1925-1965 
  2. Maria Radstok  1927-1977 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillegonda Bout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegonda Bout

Hillegonda Bout
1903-1977

1925
Maria Radstok
1927-1977

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bout Web Site, Dick Bout, Hillegonda Bout, 15 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Bout Web Site
    Stamboom: stamboom Bout3

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 oktober 1903 lag tussen 4,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
  • De temperatuur op 26 augustus 1925 lag tussen 10,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
  • De temperatuur op 1 juni 1977 lag tussen 6,2 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 12,3 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Apple Inc. wordt een officieel geregistreerde bedrijfsvorm. Dit voor meer zekerheid en veiligheid.
    • 23 mei » Zuid-Molukkers beginnen een treinkaping bij De Punt en gijzeling van een lagere school in Bovensmilde.
    • 26 juni » Laatste concert van Elvis Presley.
    • 21 juli » Begin van een zesdaags gewapend grensconflict tussen Egypte en Libië.
    • 23 augustus » Björn Borg lost Jimmy Connors na 160 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Zweed moet die positie een week later alweer afstaan aan de Amerikaan.
    • 31 oktober » Eerste aflevering van de televisieserie De Kris Pusaka.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1891 » Ferhat Abbas, eerste president van Algerije († 1985)
  • 1897 » Willem Sandberg, Nederlands ontwerper, typograaf en directeur van het Stedelijk Museum († 1984)
  • 1904 » Wim Kat, Nederlands atleet († 1990)
  • 1911 » Paul Grégoire, Canadees kardinaal-aartsbisschop van Montreal († 1993)
  • 1911 » Sonny Terry, Amerikaans bluesmuzikant († 1986)
  • 1914 » Charles Anderson, Amerikaans ruiter († 1993)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bout (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Han Eman, "Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eman/I4499.php : benaderd 26 september 2026), "Hillegonda Bout (1903-1977)".