Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt » Jannis (Jan) Cappon (1720-1806)

Persoonlijke gegevens Jannis (Jan) Cappon 

Bronnen 1, 2, 3, 4
  • Hij is geboren op 24 juli 1720 in Nieuwvliet, Nederland.
  • (Beroep) in Landbouwer Hofstede 20.
  • Hij is overleden op 22 december 1806 in Cadzand, NL, hij was toen 86 jaar oud.
    Aktejaar (year) : 1805|Aktenummer (number) : 24|Overleden op (died on) : 6-5-1805|Overleden te (died in) : Groede|David Cappon|Leeftijd bij overlijden (age) : 47 jaar|Geslacht (gender) : mannelijk|Bur
  • Een kind van Cappon

Gezin van Jannis (Jan) Cappon

Hij is getrouwd met Sara Porreij.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1752 te Cadzand, Sluis, Zeeland, Ned., hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elizabeth Cappon  1752-1753
  2. Pieter Cappon  1753-1797
  3. Jacob Cappon  1756-1801
  4. David Cappon  1757-1805 
  5. Janna Cappon  1759-1759
  6. Janna Cappon  1760-1760
  7. Daniel Cappon  1761-1832
  8. Adriaan Cappon  1763-1829
  9. Sara Cappon  1766-1828

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannis (Jan) Cappon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannis (Jan) Cappon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannis (Jan) Cappon

Cappon
????-

Jannis (Jan) Cappon
1720-1806

1752

Sara Porreij
1724-1795

Pieter Cappon
1753-1797
Jacob Cappon
1756-1801
David Cappon
1757-1805
Janna Cappon
1759-1759
Janna Cappon
1760-1760
Daniel Cappon
1761-1832
Sara Cappon
1766-1828

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website van de familie Wage, Rudy Wage, Jannis (Jan) Cappon, 5 maart 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Website van de familie Wage
    Stamboom: Rudywagestree
  2. The Oliver & Raaphorst Web Site, M.A. Oliver, Jannis Cappon, 5 maart 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: The Oliver & Raaphorst Web Site
    Stamboom: Oliver and Raaphorst2
  3. (Niet openbaar)
  4. familie VAN DER HOOFT- ROEGIERS, anna maria clarisse roegiers, Jannis CAPPON, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: familie VAN DER HOOFT- ROEGIERS
    Stamboom: genealogie Van der Hooft - Roegiers

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 december 1806 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid ten oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1806: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » De Franse republikeinse kalender wordt afgeschaft. De gregoriaanse kalender wordt opnieuw ingevoerd.
    • 5 juni » De Bataafse Republiek wordt het Koninkrijk Holland.
    • 6 augustus » Het Heilige Roomse Rijk wordt ontbonden.
    • 25 augustus » Voor één jaar de nationale feestdag van het door Napoleon ingestelde Koninkrijk Holland.
    • 15 december » Het leger van Napoleon Bonaparte bezet Warschau.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cappon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cappon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cappon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cappon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Han Eman, "Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eman/I3253.php : benaderd 27 december 2025), "Jannis (Jan) Cappon (1720-1806)".