Stamboom Eizenga-Vis » Minke Pebesma (1921-2007)

Persoonlijke gegevens Minke Pebesma 

  • Zij is geboren op 29 mei 1921 in Suameer.
  • Beroep: Gezinsverzorgster.
  • Woonachtig:
    • Suameer.
    • Grouw.
  • (living) .
  • Zij is overleden op 20 juli 2007 in Leeuwaden, zij was toen 86 jaar oud.
  • Zij is gecremeerd op 24 juli 2007 in Goutum.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2009.

Gezin van Minke Pebesma

Zij is getrouwd met Sieberen Krijns Visser.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1953 te Idaarderadeel, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Minke Pebesma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Minke Pebesma

Minke Pebesma
1921-2007

1953

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 mei 1921 lag tussen 5,2 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 27 augustus 1953 lag tussen 8,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
    • 30 maart » Albert Einstein publiceerde voor de laatste keer een herziene unificatietheorie.
    • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
    • 29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
    • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.
    • 6 november » Het laatste dijkgat na de watersnoodramp van 1953 wordt gesloten bij de plaats Ouwerkerk.
  • De temperatuur op 20 juli 2007 lag tussen 13,7 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Inge de Bruijn stopt met wedstrijdzwemmen.
    • 21 maart » De Grand Canyon Skywalk wordt geopend.
    • 30 juli » Michael Boogerd wint voor de vijfde maal Daags na de Tour voor bolletjestruidrager Mauricio Soler en Steven de Jongh.
    • 12 augustus » Wesley Sneijder heeft een vijfjarig contract getekend bij Real Madrid. Real Madrid heeft hem van Ajax voor € 27 miljoen overgenomen.
    • 1 september » In Londen vindt het allereerste Eurovisiedansfestival plaats; de winnaar is Finland.
    • 11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
  • De temperatuur op 24 juli 2007 lag tussen 12,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Montenegrijns voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. In Podgorica wordt Hongarije met 2-1 verslagen.
    • 16 april » Bij een schietpartij op de Virginia Polytechnic Institute and State University in Blacksburg, Virginia vinden 33 mensen de dood.
    • 27 juni » De Ethiopische atleet Haile Gebrselassie vestigt het werelduurrecord atletiek in Ostrava: in één uur tijd loopt hij 21285 m.
    • 1 september » In het Olympisch stadion van Amsterdam wordt een groot gala gegeven met het bloemencorso van Aalsmeer dat na zestig jaar het allerlaatste corso was.
    • 23 oktober » Er zijn op veel plaatsen in Nederland stakingen door scholieren, in verband met de plannen voor de 1040 uren regeling.
    • 30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Lou van Rees, Nederlands impresario († 1993)
  • 1917 » John F. Kennedy, 35 president van de Verenigde Staten († 1963)
  • 1919 » Gerrit Jan van den Berg, Nederlands verzetsstrijder († 1944)
  • 1920 » John Harsanyi, Hongaars-Australisch-Amerikaans econoom en 'Nobel'prijswinnaar († 2000)
  • 1923 » Bernard Clavel, Frans schrijver († 2010)
  • 1926 » Abdoulaye Wade, Senegalees president

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pebesma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pebesma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pebesma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pebesma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nabestaanden Sierd Eizenga , "Stamboom Eizenga-Vis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eizenga-vis/I8248.php : benaderd 1 januari 2026), "Minke Pebesma (1921-2007)".