Stamboom Eizenga-Vis » Catharina Frederika Anna Gehner (1906-)

Persoonlijke gegevens Catharina Frederika Anna Gehner 


Gezin van Catharina Frederika Anna Gehner

Zij is getrouwd met Eise Sietzes Eisma.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1935 te Amsterdam, zij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Frederika Anna Gehner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Frederika Anna Gehner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Frederika Anna Gehner

Catharina Frederika Anna Gehner
1906-

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1906 lag tussen 9,8 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
  • De temperatuur op 18 december 1935 lag tussen -1,1 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gehner

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gehner.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gehner.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gehner (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nabestaanden Sierd Eizenga , "Stamboom Eizenga-Vis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eizenga-vis/I7816.php : benaderd 22 februari 2026), "Catharina Frederika Anna Gehner (1906-)".