Stamboom Eizenga-Vis » Hilko Berends Jager (1887-1939)

Persoonlijke gegevens Hilko Berends Jager 


Gezin van Hilko Berends Jager

Hij is getrouwd met Johanna Hendrika Kaspers Uil.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1911 te Winschoten, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilko Berends Jager?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hilko Berends Jager

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hilko Berends Jager


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 104 Winschoten

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 juli 1887 lag rond de 30,3 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 36%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 25 mei 1911 lag tussen 11,3 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 23 september 1939 lag tussen 10,3 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 24 mei » Het Nationaal park Hartz Mountains wordt opgericht.
      • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jager

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jager.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jager.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jager (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nabestaanden Sierd Eizenga , "Stamboom Eizenga-Vis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eizenga-vis/I6695.php : benaderd 6 januari 2026), "Hilko Berends Jager (1887-1939)".