Stamboom Eizenga-Vis » Gerrit Jacobs Duiker (1872-1955)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jacobs Duiker 


Gezin van Gerrit Jacobs Duiker

Hij is getrouwd met Korneliske Eizes Eijzenga.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1899 te Idaarderadeel, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jacob Duiker  1902-1970

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jacobs Duiker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jacobs Duiker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jacobs Duiker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 66 Idaarderadeel
  2. akte 25

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 oktober 1872 lag rond de 8,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 27 mei 1899 lag rond de 11,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 20 november 1955 lag tussen 2,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
    • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
    • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 17 juli » In het Belgische Ploegsteert ontploft een niet gebruikte mijntunnel door blikseminslag. Er ontstaat een enorme krater.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
  • De temperatuur op 23 november 1955 lag tussen 4,4 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
    • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
    • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duiker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duiker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duiker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duiker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nabestaanden Sierd Eizenga , "Stamboom Eizenga-Vis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eizenga-vis/I5860.php : benaderd 22 januari 2026), "Gerrit Jacobs Duiker (1872-1955)".