Stamboom Eizenga-Vis » Ayse Siegers (1667-1704)

Persoonlijke gegevens Ayse Siegers 


Gezin van Ayse Siegers

Hij is getrouwd met Bauck Bonnes.

Ze zijn in de kerk getrouwd februari 1691 te Wijnjeterp, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Trijn Ayses  1691-1695
  2. Siger Ayses  1693-????
  3. Trijn Ayses  1695-????
  4. Eebele Ayses  1697-1753 
  5. Gebke Ayses  1700-1705
  6. Siouke Ayses  1702-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ayse Siegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ayse Siegers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ayse Siegers

Aysse Wybes
1603-1656
Syger Boockes
1635-1684

Ayse Siegers
1667-1704

1691

Bauck Bonnes
1672-1731

Trijn Ayses
1691-1695
Siger Ayses
1693-????
Trijn Ayses
1695-????
Eebele Ayses
1697-1753
Gebke Ayses
1700-1705
Siouke Ayses
1702-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
      • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
      • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
      • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
      • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
      • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
      • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

    Over de familienaam Siegers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siegers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siegers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siegers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nabestaanden Sierd Eizenga , "Stamboom Eizenga-Vis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eizenga-vis/I3224.php : benaderd 31 december 2025), "Ayse Siegers (1667-1704)".