Stamboom Eikenaar-Eijkenaer » Janny van den Berg (1921-2002)

Persoonlijke gegevens Janny van den Berg 

Bronnen 1, 2

Gezin van Janny van den Berg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janny van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janny van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janny van den Berg

Janny van den Berg
1921-2002


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. van Schijndel Web Site, Imke van Schijndel, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV6I...
      Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: van Schijndel Web Site

      Familiestamboom: 413079931-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1921 lag tussen 0,3 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 28 januari 2002 lag tussen 9,2 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 1 april » Zuidwest-Somalië verklaart de onafhankelijkheid en wil een autonome regio zijn tot het Oost-Afrikaanse land weer stabiel is.
      • 1 juni » Eindhoven Airport boekt in mei een recordaantal van 40.000 passagiers (september 2000 - 38.500).
      • 19 juni » Steve Fossett begint zijn soloballonvlucht rond de wereld.
      • 1 augustus » Start van het project Voor- en vroegschoolse educatie om onderwijsachterstanden aan het begin van de basisschool te verminderen.
      • 26 oktober » Russische militairen bestormen het Dubrovka-theater in Moskou, waar Tsjetsjeense terroristen 922 mensen drie dagen lang gegijzeld houden. 50 gijzelnemers en 150 gijzelaars sterven.
      • 30 november » De overblijfselen van Alexandre Dumas père worden naar het Panthéon overgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Berg


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dennis Eikenaar, "Stamboom Eikenaar-Eijkenaer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eikenaar-eijkenaer/I500956.php : benaderd 12 maart 2026), "Janny van den Berg (1921-2002)".