Stamboom Eikelboom » Everdina Hemke (1906-1969)

Persoonlijke gegevens Everdina Hemke 

  • Zij is geboren op 6 juli 1906 in Hardenberg Stad.
  • Zij is overleden op 24 oktober 1969 in Tilburg, zij was toen 63 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 mei 2009.

Gezin van Everdina Hemke

Zij is getrouwd met Jacob Rietberg.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1929 te Hardenberg Stad, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Hemke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Hemke

Everdina Hemke
1906-1969

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 7

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1906 lag tussen 10,4 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 17 mei 1929 lag tussen 4,8 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
  • De temperatuur op 24 oktober 1969 lag tussen 9,9 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
    • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
    • 23 mei » De Lauwerszee wordt afgesloten en wordt vanaf nu Lauwersmeer genoemd.
    • 30 mei » Trinta di mei: arbeidersopstand in Willemstad Curaçao.
    • 31 mei » Opening van de Kennedytunnel, de 690 m lange tunnel onder de Schelde ten zuiden van Antwerpen.
    • 20 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hemke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hemke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hemke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hemke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eikelboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Eikelboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eikelboom/I1099522795.php : benaderd 7 februari 2026), "Everdina Hemke (1906-1969)".