Stamboom Eijssink » Jan Hendrik Franciscus ter Horst (1869-1943)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Franciscus ter Horst 


Gezin van Jan Hendrik Franciscus ter Horst

Hij heeft/had een relatie met Lammerdina Andree.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Franciscus ter Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik Franciscus ter Horst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik Franciscus ter Horst

Jan Hendrik Franciscus ter Horst
1869-1943



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. Terborg akte 19

    2. Apeldoorn 354

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1869 lag rond de 10,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 31 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • De temperatuur op 5 mei 1943 lag tussen 6,0 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
      • 10 oktober » Enschede wordt gebombardeerd door Amerikaanse bommenwerpers die het op Vliegveld Twente hebben gemunt. Er vallen 151 doden en 104 zwaargewonden.
      • 9 november » Het onafhankelijkheidsfront brengt een verzetseditie van het dagblad Le Soir.
      • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ter Horst


    De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I9408.php : benaderd 5 oktober 2026), "Jan Hendrik Franciscus ter Horst (1869-1943)".