Stamboom Eijssink » Gezina Euphemia Vaanholt (1907-1973)

Persoonlijke gegevens Gezina Euphemia Vaanholt 


Gezin van Gezina Euphemia Vaanholt

(1) Zij heeft/had een relatie met Hermannus Bernardus Blokhuis.


(2) Zij had een relatie met (Niet openbaar).


(3) Zij had een relatie met Bernardus Johannes Blokhuis.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gezina Euphemia Vaanholt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Gezina Euphemia Vaanholt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1907 lag tussen 6,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 17 augustus 1973 lag tussen 14,0 °C en 28,5 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Ecuadoriaanse voetbalclub Club Deportivo Clan Juvenil.
    • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
    • 25 mei » De Skylab SL-2 missie wordt gelanceerd; de eerste bemande vlucht naar Skylab.
    • 21 juni » In Hoofddorp wordt een bronzen beeld van Dik Trom onthuld.
    • 20 juli » De Spaanse wielrenner Luis Ocaña wint de Ronde van Frankrijk.
    • 27 augustus » De eerste geslaagde Belgische harttransplantatie, onder leiding van professor Primo, vindt plaats in het Brusselse Brugmannziekenhuis.
  • De temperatuur op 20 augustus 1973 lag tussen 11,5 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 3 april » Eerste gesprek door een mobiele telefoon.
    • 8 april » Oprichting van de Noorse conservatief-liberale politieke partij Fremskrittspartiet (FrP).
    • 27 juni » President Juan María Bordaberry van Uruguay ontbindt het parlement.
    • 30 juni » Afschaffing dienstplicht in de Verenigde Staten.
    • 25 augustus » De nationale vrouwenvoetbalelftallen van Finland en Zweden spelen beide de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het onderling duel in Mariehamn eindigt in 0-0.
    • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vaanholt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vaanholt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vaanholt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vaanholt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I3286.php : benaderd 30 september 2026), "Gezina Euphemia Vaanholt (1907-1973)".