Stamboom Eijssink » Johanna Josephina (Jo) Scholten (1924-2013)

Persoonlijke gegevens Johanna Josephina (Jo) Scholten 


Gezin van Johanna Josephina (Jo) Scholten

Zij is getrouwd met Lambertus Josephus (Bertus) Loohuis.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1952 te Enschede, Gemeente Enschede, Overijssel, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Josephina (Jo) Scholten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Josephina (Jo) Scholten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johanna Josephina (Jo) Scholten

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Josephina (Jo) Scholten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 maart 1924 lag tussen -1,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
      • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
      • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
    • De temperatuur op 10 mei 1952 lag tussen 3,9 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,7 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Zoja Ivanova, Sovjet-Russisch/Kazachs atlete
      • 31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
      • 11 september » Plaatsing van de eerste, kunstmatige hartklep.
      • 13 september » Het eerste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in het Nederlandse dagblad Het Parool.
      • 20 september » Alfred Hershey en Martha Chase tonen aan dat DNA erfelijk materiaal bevat.
      • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
    • De temperatuur op 25 december 2013 lag tussen 1,7 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Frankrijk grijpt militair in in Mali om AQIM, dat machtig is in het zelfverklaard onafhankelijke noordelijke gebied Azawad, te bestrijden.
      • 19 januari » In Genève komen 140 landen tot een akkoord over een internationale conventie die het industriële gebruik en de uitstoot van kwik moet verminderen.
      • 30 april » De troonsafstand van Koningin Beatrix en inhuldiging van haar zoon Willem-Alexander.
      • 12 mei » Inbrekers kraken vlak na een concert van tieneridool Justin Bieber een kluis in het voetbalstadion van Johannesburg en gaan aan de haal met 3 miljoen Zuid-Afrikaanse rand (253.000 euro).
      • 15 juli » Spanje biedt Bolivia excuses aan voor het afsluiten van zijn luchtruim voor een vlucht van Evo Morales. Dat gebeurde op 2 juli omdat werd verondersteld dat de Boliviaanse president, op de terugweg vanuit Moskou, de klokkenluider Edward Snowden aan boord had.
      • 24 juli » Bij een spoorwegongeval in de Spaanse stad Santiago de Compostella vallen tientallen doden.
    • De temperatuur op 30 december 2013 lag tussen 2,1 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Beerschot AC wordt faillet verklaard.
      • 25 mei » Het vrouwenteam van FC Twente is als eerste ploeg kampioen geworden van de BeNe League door een thuisoverwinning van 3-1 op Standard Luik.
      • 8 juni » De Zuid-Afrikaanse oud-president Nelson Mandela (94) wordt weer opgenomen in het ziekenhuis in Pretoria. Hij heeft een longinfectie.
      • 18 augustus » De Sakurajima-vulkaan, in het zuiden van Japan, legt een dikke laag as over de stad Kagoshima.
      • 14 september » In Berlijn winnen de Russische volleybalsters in de finale van het Europees kampioenschap met 3-1 van gastland Duitsland.
      • 11 december » De politie in Roemenië vindt in een flat in de stad Sibiu een kunstschat: 22 schilderijen die al ruim tien jaar geleden gestolen waren uit particuliere kapellen in Italië met een totale waarde van zeker 400 miljoen euro.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Scholten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scholten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scholten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scholten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I2832.php : benaderd 9 oktober 2026), "Johanna Josephina (Jo) Scholten (1924-2013)".