Stamboom Eijssink » Antonius Johannes Mol (1896-1965)

Persoonlijke gegevens Antonius Johannes Mol 


Gezin van Antonius Johannes Mol

(1) Hij had een relatie met Hendrika Johanna Nijland.


(2) Hij had een relatie met Christine Berendina Anna Heinemeijer.


Kind(eren):

  1. Ida Mol  1928-2010 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Johannes Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Johannes Mol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Antonius Johannes Mol

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Johannes Mol

Mol
????-
Ida
????-

Antonius Johannes Mol
1896-1965

(1) 
(2) 
Ida Mol
1928-2010

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1896 lag rond de 19,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
  • De temperatuur op 8 december 1965 lag tussen -0,1 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Jean Paul de Bruijn, Nederlands biljarter
    • 6 augustus » Het Beatles-album Help! komt uit.
    • 11 november » Ian Smith wil niet aan de wensen van Groot-Brittannië voldoen en roept de onafhankelijkheid uit van Rhodesië.
    • 26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
    • 15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.
    • 30 december » Ferdinand Marcos wordt geïnstalleerd als president van de Filipijnen.
  • De temperatuur op 11 december 1965 lag tussen 2,8 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Het rooms-katholieke aartsbisdom Westminster in Engeland wordt gesplitst in twee kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Westminster met drie bisdommen en het nieuwe Aartsbisdom Southwark met de bisdommen Plymouth en Portsmouth en het nieuwe Bisdom Arundel en Brighton.
    • 12 juni » The Beatles ontvangen een lintje van de Britse vorstin.
    • 19 juni » Bij een staatsgreep in Algerije wordt president Ahmed Ben Bella afgezet. Kolonel Houari Boumédienne wordt de nieuwe machthebber.
    • 15 juli » Eerste uitzending op het Tweede Nederlandse televisiekanaal, kortweg Nederland 2.
    • 11 augustus » Begin van de rassenrellen in Watts, een wijk van Los Angeles.
    • 8 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I2309.php : benaderd 21 oktober 2026), "Antonius Johannes Mol (1896-1965)".