Stamboom Eijssink » Petrus Leonardus (Piet) Hofman (1914-1976)

Persoonlijke gegevens Petrus Leonardus (Piet) Hofman 


Gezin van Petrus Leonardus (Piet) Hofman

Hij is getrouwd met Anna Maria Catharina (Mia) Vosbeek.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1957 te Velden, Gemeente Venlo, Limburg, hij was toen 43 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Leonardus (Piet) Hofman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Leonardus (Piet) Hofman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Petrus Leonardus (Piet) Hofman

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Leonardus (Piet) Hofman

Petrus Leonardus (Piet) Hofman
1914-1976

Petrus Leonardus (Piet) Hofman

1957

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 februari 1914 lag tussen 2,7 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 19 februari 1957 lag tussen -1,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
      • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
      • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
      • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
      • 3 september » In Little Rock, Arkansas, proberen de eerste Afro-amerikanen naar de middelbare school te gaan. Als zij bij de school aankomen worden ze uitgescholden en weggepest.
      • 13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
    • De temperatuur op 21 januari 1976 lag tussen 6,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De eerste uitzending van het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 1 april » Het elektronicabedrijf Apple Inc. wordt opgericht door Steve Jobs.
      • 9 mei » Ulrike Meinhof van de RAF wordt dood aangetroffen in haar cel in de gevangenis in Stuttgart-Stammheim.
      • 20 juni » Tsjecho-Slowakije wint in Belgrado het EK voetbal door titelverdediger West-Duitsland in de finale na strafschoppen (5-3) te verslaan.
      • 28 juli » Zambia vraagt de Veiligheidsraad om hulp tegen "de volkerenmoord van Zuid-Afrika en Rhodesië tegen zwarten in het gebied".
      • 29 september » In Tbilisi wordt het Dinamo Stadion geopend, de thuisbasis van de Georgische voetbalclub FC Dinamo Tbilisi.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hofman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijssink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.G. Eijssink, "Stamboom Eijssink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijssink/I1410.php : benaderd 5 oktober 2026), "Petrus Leonardus (Piet) Hofman (1914-1976)".