Stamboom Eijskoot » Cornelia Maria Alberdina van Gogh (-1910)

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria Alberdina van Gogh 

Bron 1

Gezin van Cornelia Maria Alberdina van Gogh

Zij is getrouwd met Peter Brokke.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria Alberdina van Gogh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Maria Alberdina van Gogh

Cornelia Maria Alberdina van Gogh
-1910



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Miranda Anita Brinksma kleindochter Tietje Jellema Web Site, Miranda Brinksma, 26 januari 2015
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Miranda Anita Brinksma kleindochter Tietje Jellema Web Site

      Familiestamboom: 123264521-2

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 januari 1910 lag tussen 0,8 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Gogh

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gogh.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gogh.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gogh (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijskoot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I503846.php : benaderd 30 december 2025), "Cornelia Maria Alberdina van Gogh (-1910)".