Stamboom Eijskoot » Maarten 't Hart (1865-1913)

Persoonlijke gegevens Maarten 't Hart 


Gezin van Maarten 't Hart

Hij is getrouwd met Maria Luijken.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lena 't Hart  1897-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten 't Hart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maarten 't Hart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten 't Hart

Lena Lamens
1840-1931

Maarten 't Hart
1865-1913


Maria Luijken
1858-1926

Lena 't Hart
1897-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 februari 1865 lag rond de -4,6 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
      • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
      • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
      • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
      • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • De temperatuur op 27 april 1913 lag tussen 7,8 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam 't Hart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam 't Hart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over 't Hart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam 't Hart (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijskoot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I502633.php : benaderd 12 februari 2026), "Maarten 't Hart (1865-1913)".