Stamboom Eijskoot » Dingena de Wit (1883-1950)

Persoonlijke gegevens Dingena de Wit 

Bron 1

Gezin van Dingena de Wit

Zij is getrouwd met Cornelis van Kooten.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lena van Kooten  1908-1998 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena de Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dingena de Wit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dingena de Wit

Lena Penning
1849-1928

Dingena de Wit
1883-1950



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Web Site van Hendricus van Leeuwen, Hendricus van Leeuwen, Dingena van Kooten (geboren de Wit), 14 september 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage.com

      Familiesite: Web Site van Hendricus van Leeuwen

      Familiestamboom: 186431562-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1883 lag rond de 17,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 13 februari 1950 lag tussen 2,7 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 28,1 mm neerslag gedurende 10,8 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
      • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
      • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
      • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
      • 30 mei » De tweede regeerperiode van koning Norodom Sihanouk loopt af.
      • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Wit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijskoot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I500969.php : benaderd 11 januari 2026), "Dingena de Wit (1883-1950)".