De temperatuur op 23 oktober 1912 lag tussen 4,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 8,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
Dag van overlijden 19 maart 1988
De temperatuur op 19 maart 1988 lag tussen 3,2 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 8,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
21 februari » De Amerikaanse tv-dominee Jimmy Swaggart treedt terug na seksuele misstappen.
12 mei » De Paraguayaanse president Alfredo Stroessner verbiedt een ontmoeting tussen de paus en de oppositie in zijn vaderland. Stroessner laat de prominente oppositieleider Domingo Laino arresteren tijdens een mis.
2 juli » Instelling van de Pauselijke Commissie Ecclesia Dei met het doel de gemeenschap tussen de Heilige Stoel en traditionalistische priesters, seminaristen, communiteiten en religieuzen te bewaren.
18 juli » Oprichting van de Priesterbroederschap van Sint Petrus van traditionalistische priesters die de band met de Heilige Stoel willen behouden.
15 augustus » Bij een busongeluk in Noorwegen vallen zestien doden, onder wie twaalf kinderen.
8 september » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca het ruim half jaar oude wereldrecord hoogspringen van Carlo Thränhardt met 1 centimeter aan tot 2,43 meter.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I297.php : benaderd 9 oktober 2026), "Louis Hendrik Eijskoot (1912-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.