De temperatuur op 26 juni 1925 lag tussen 9,6 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
Trouwdag 21 juni 1950
De temperatuur op 21 juni 1950 lag tussen 11,8 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 11,7 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
7 oktober » De Verenigde Naties onder leiding van de Verenigde Staten vallen Korea binnen.
26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.
Dag van overlijden 11 november 2009
De temperatuur op 11 november 2009 lag tussen 5,0 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
25 februari » Bij een vliegtuigcrash van Turkish Airlines-vlucht 1951 nabij luchthaven Schiphol vallen negen doden.
26 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de tiende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale de Verenigde Staten met 5-0 te verslaan.
2 november » In Phantasialand wordt de attractie Gondelbahn 1001 Nacht gesloten, waarna ze afgebroken wordt.
8 november » De Nederlandse politie houdt in het asielzoekerscentrum in Dronten een Somaliër aan. De 43-jarige man is volgens de Verenigde Staten betrokken geweest bij de ondersteuning van de internationale jihad.
16 november » Piraten vallen voor de kust van Somalië twee schepen aan en weten een van de twee te kapen. Het gaat om een tanker met chemicaliën, de MV Theresa, met een 28-koppige Noord-Koreaanse bemanning.
20 december » President Hugo Chávez van Venezuela claimt dat een spionagevliegtuig van de Verenigde Staten het Venezolaanse luchtruim heeft geschonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leo Eijskoot, "Stamboom Eijskoot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijskoot/I152.php : benaderd 23 september 2026), "Hendrik Christoffel van der Linden (1925-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.