Stamboom Eijsermans » Theodora Catharina "Door" Beekers (1891-1469)

Persoonlijke gegevens Theodora Catharina "Door" Beekers 

  • Roepnaam is Door.
  • Zij is geboren op 1 juli 1891 in Osch.
  • Zij is overleden op 22 juli 1469 in Heerlen.

    Fout Let op: Was al overleden (22 juli 1469) bij geboorte (12 januari 1931) van kind (Joseph Wilhelmus Eijsermans).

    Fout Let op: Overleden (22 juli 1469) voor geboorte (1 juli 1891).

    Fout Let op: Overleden (22 juli 1469) voor huwelijk (2 mei 1913).

    Fout Let op: Was al overleden (22 juli 1469) bij geboorte (13 augustus 1920) van kind (Henriette Wilhelmine Eijsermans).

    Fout Let op: Was al overleden (22 juli 1469) bij geboorte (16 juli 1915) van kind (Maria Henrietta Eijsermans).

    Fout Let op: Was al overleden (22 juli 1469) bij geboorte (9 maart 1932) van kind (Franciscus Joseph Eijsermans).

    Fout Let op: Was al overleden (22 juli 1469) bij geboorte (20 augustus 1914) van kind (Jan Baptist Hermanus Eijsermans).

    Op het bidprantje van Franciscus Eijsermans staat zijn vrouw aangeduid als Beekes
  • Een kind van Hermanus Beekers en Maria van Thiel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 januari 2013.

Gezin van Theodora Catharina "Door" Beekers

Zij is getrouwd met Franciscus Johannes Eijsermans.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1913 te Oss, zij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.126
Inventarisnr: 2307
Gemeente: Oss
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 17
Datum: 02-05-1913
Bruidegom Franciscus Johannes Eijsermans
Geboorteplaats: Goirle
Bruid Theodora Catharina Beekers
Geboorteplaats: Oss
Vader bruidegom Jan Baptist Eijsermans
Moeder bruidegom Hendrika Traa
Vader bruid Hermanus Beekers
Moeder bruid Maria van Thiel

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Theodora Catharina "Door" Beekers

Door Beekers woonde de laatste jaren van haar leven in het bejaardentehuis "De Beerendonk" te Venlo.
Ook: Theodora Maria genoemd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Catharina "Door" Beekers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Catharina "Door" Beekers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1891 lag rond de 20,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 2 mei 1913 lag tussen 6,9 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1879 » Jake Atz, Amerikaans honkballer († 1945)
  • 1892 » James M. Cain, Amerikaans roman- en scenarioschrijver († 1977)
  • 1899 » Charles Laughton, Brits acteur († 1962)
  • 1903 » Amy Johnson, Engelands eerste pilote († 1941)
  • 1906 » Estée Lauder, oprichtster van het cosmeticabedrijf Estée Lauder († 2004)
  • 1908 » Peter Anders, Duits operazanger († 1954)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beekers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beekers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beekers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beekers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I8896.php : benaderd 26 december 2025), "Theodora Catharina "Door" Beekers (1891-1469)".