Stamboom Eijsermans » Johanna Zwaantje Kruijs (1892-1893)

Persoonlijke gegevens Johanna Zwaantje Kruijs 

  • Zij is geboren op 5 oktober 1892 in Utrecht.
    Geboorteakte Utrecht 7 oktober 1892

    Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 138
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 2374
    Aangiftedatum: 07-10-1892

    kind
    Naam: Johanna Zwaantje Kruijs
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 05-10-1892
    Geboorteplaats: Utrecht
    vader
    Naam: Daniël Hendrik Kruijs

    moeder
    Naam: Jacoba Hendrika de Nas
  • Registratie van geboorte op 7 oktober 1892.Bron 1
  • Zij is overleden op 5 januari 1893 in Utrecht.
    Overlijdensakte Utrecht 7 januari 1893

    Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 469
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 33
    Aangiftedatum: 07-01-1893

    overledene
    Naam: Johanna Zwaantje Kruijs
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 05-01-1893
    Leeftijd: 0
    Overlijdensplaats: Utrecht
    vader
    Naam: Daniel Kruijs

    moeder
    Naam: Jacoba Hendrika de Nas

    nadere informatie
    oud 3 maanden
  • Registratie van overlijden op 7 januari 1893.Bron 2
  • Een kind van Daniel Hendrik Kruijs en Jacoba Hendrika de Nas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2011.

Gezin van Johanna Zwaantje Kruijs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Zwaantje Kruijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Zwaantje Kruijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Zwaantje Kruijs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteakte
  2. Overlijdensakte

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 oktober 1892 lag rond de 11,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 5 januari 1893 lag rond de -8,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kruijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I79937.php : benaderd 31 december 2025), "Johanna Zwaantje Kruijs (1892-1893)".