Stamboom Eijsermans » Petrus Cornelius Janssens (1889-1951)

Persoonlijke gegevens Petrus Cornelius Janssens 

  • Hij is geboren op 6 augustus 1889 in Tilburg.
    Geboorteakte Petrus Cornelius Janssens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1889
    Code TLB_G_1889
    Periode register 1889
    Aktenummer 718

    Kind Petrus Cornelius Janssens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 06-08-1889
    Geslacht m

    Vader Adriaan Janssens

    Moeder Johanna Maria Gerarda Vermeer
  • Hij is overleden op 21 april 1951 in Tilburg, hij was toen 61 jaar oud.
    Overlijdensakte Petrus Cornelius Janssens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1951
    Code TLB_O_1951
    Periode register 1951
    Aktenummer 392

    Overledene Petrus Cornelius Janssens
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 21-04-1951
    Geslacht m
    Leeftijd 61

    Relatie Joanna Maria Schollen

    Vader Adriaan Janssens

    Moeder Johanna Maria Gerarda Vermeer
  • Een kind van Adriaan Janssens en Johanna Maria Gerarda Vermeer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juni 2011.

Gezin van Petrus Cornelius Janssens

Hij is getrouwd met Joanna Maria Schollen.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1917 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Cornelius Janssens 18-04-1917 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1917
Code TB_H_1917
Periode register 1917
Aktenummer 99
Plaats Tilburg
Datum 18-04-1917

Bruidegom Petrus Cornelius Janssens
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27

Bruid Joanna Maria Schollen
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27

Vader bruidegom Adriaan Janssens

Moeder bruidegom Johanna Maria Gerarda Vermeer

Vader bruid Antonie Schollen

Moeder bruid Petronella van den Broek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Cornelius Janssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Cornelius Janssens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Cornelius Janssens

Peter Vermeer
1822-1900

Petrus Cornelius Janssens
1889-1951

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1889 lag rond de 17,9 °C. De winddruk was 32 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 18 april 1917 lag tussen -1,0 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 21 april 1951 lag tussen 1,8 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
    • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
    • 7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
    • 8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Janssens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I71030.php : benaderd 27 september 2026), "Petrus Cornelius Janssens (1889-1951)".