Stamboom Eijsermans » Anna Catharina Janssens (1875-1962)

Persoonlijke gegevens Anna Catharina Janssens 

  • Zij is geboren op 20 december 1875 in Tilburg.
    Geboorteakte Anna Catharina Janssens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1875
    Code TLB_G_1875
    Periode register 1875
    Aktenummer 1008

    Kind Anna Catharina Janssens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 20-12-1875
    Geslacht v

    Vader Adriaan Janssens

    Moeder Johanna Maria Gerarda Vermeer
  • Zij is overleden op 15 juli 1962 in Tilburg, zij was toen 86 jaar oud.
    Bidprentje Anna Catharina Janssens
    Brontype Bidprentje
    Archiefnummer 410
    Registernaam Bidprentjes - Letter J
    Periode register 1763-2014

    Overledene Anna Catharina Janssens
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 20-12-1875
    Datum overlijden 15-07-1962
    Geslacht v

    Relatie Petrus Adrianus van Spaandonk
  • Een kind van Adriaan Janssens en Johanna Maria Gerarda Vermeer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2014.

Gezin van Anna Catharina Janssens

Zij is getrouwd met Petrus Adrianus van Spaandonk.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1906 te Tilburg, zij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Adrianus van Spaandonk 11-07-1906 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1906
Code TB_H_1906
Periode register 1906
Aktenummer 174
Plaats Tilburg
Datum 11-07-1906

Bruidegom Petrus Adrianus van Spaandonk
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 29 jaar

Bruid Anna Catharina Janssens
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 30 jaar

Vader bruidegom Adrianus Bartholomeus Hendrikus van Spaandonk

Moeder bruidegom Johanna Jacoba Zomers

Vader bruid Adriaan Janssens

Moeder bruid Johanna Maria Gerarda Vermeer

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Catharina Janssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Catharina Janssens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Catharina Janssens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1875 lag rond de 4,3 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 21 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
  • De temperatuur op 11 juli 1906 lag tussen 12,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 36,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
  • De temperatuur op 15 juli 1962 lag tussen 13,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De Amerikaanse staten Georgia, North Carolina en South Carolina worden afgesplitst van het Aartsbisdom Baltimore en gevormd tot een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Atlanta en het Bisdom Savannah in Georgia, het Bisdom Raleigh in Noord-Carolina en het Bisdom Charleston in Zuid-Carolina.
    • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
    • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 16 augustus » De Britse popgroep The Beatles vervangt drummer Pete Best door Ringo Starr.
    • 24 augustus » De 18-jarige Peter Fechter wordt bij de Berlijnse Muur doodgeschoten bij een vluchtpoging naar het Westen.
    • 25 september » In Algerije wordt officieel de onafhankelijke republiek uitgeroepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Janssens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I70787.php : benaderd 27 september 2026), "Anna Catharina Janssens (1875-1962)".