Stamboom Eijsermans » Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort (1869-1927)

Persoonlijke gegevens Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort 

  • Roepnaam is Fien.
  • Zij is geboren op 10 maart 1869 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 27 februari 1927 in Tilburg, zij was toen 57 jaar oud.
    Overlijdensakte Josephina Maria van Huijgevoort Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1927
    Code TLB_O_1927
    Periode register 1927
    Aktenummer 147

    Overledene Josephina Maria van Huijgevoort
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 27-02-1927
    Geslacht v
    Leeftijd 57

    Relatie Johannes Petrus Cornelis van Dun

    Vader Cornelis van Huijgevoort

    Moeder Hendrika Hamers
  • Een kind van Cornelis van Huijgevoort en Hendrika Hamers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 februari 2012.

Gezin van Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort

Zij is getrouwd met Johannes Petrus Cornelis van Dun.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1898 te Tilburg, zij was toen 29 jaar oud.

Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1898
Code TB_H_1898
Periode register 1898
Aktenummer 55
Plaats huwelijk Tilburg
Datum huwelijk 20-04-1898
Bruidegom Johannes Petrus Cornelis van Dun
Bruidegom leeftijd 28 jaar
Bruidegom plaats geboorte Tilburg
Bruidegom datum geboorte 23-02-1870
Vader bruidegom Johannes Cornelis van Dun
Moeder bruidegom Cornelia Bierkens
Bruid Josephina Maria van Huijgevoort
Bruid leeftijd 29 jaar
Bruid plaats geboorte Tilburg
Bruid datum geboorte 10-03-1869
Vader bruid Cornelis van Huijgevoort
Moeder bruid Hendrika Hamers

Kind(eren):

  1. N.N. van Dun  1898


Notities over Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort

Fien was winkelierster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1869 lag rond de 2,4 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 20 april 1898 lag rond de 10,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 27 februari 1927 lag tussen 7,3 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 13,5 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Huijgevoort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I66411.php : benaderd 27 december 2025), "Josephina Maria "Fien" van Huijgevoort (1869-1927)".