Stamboom Eijsermans » Cornelis Josephus Adrianus van Wees (± 1870-1927)

Persoonlijke gegevens Cornelis Josephus Adrianus van Wees 

  • Hij is geboren rond 1870.
  • Hij is overleden op 1 september 1927 in Breda.
    Overlijdensregister Breda 1927
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensaktePlaats: Breda
    Overledene
    Cornelis Josephus Adrianus van Wees
    overleden op 01-09-1927
    Echtgenoot van Maria Cornelia Elisabeth Verheijen
    Vader
    Cornelis Johannes van Wees
    Moeder
    Pieternella Josephina Verdonk
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Breda 1927, archiefnummer 550, inventarisnummer 4349, aktenummer 345
    Gemeente: Breda
    Periode: 1927
  • Een kind van Cornelis Johannes van Wees en Pieternella Josephina Verdonk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juli 2023.

Gezin van Cornelis Josephus Adrianus van Wees

Hij is getrouwd met Maria Cornelia Elisabeth Verheijen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Josephus Adrianus van Wees?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Josephus Adrianus van Wees

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Josephus Adrianus van Wees

Cornelis Josephus Adrianus van Wees
± 1870-1927



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 september 1927 lag tussen 13,1 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wees

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wees.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wees.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wees (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I657518.php : benaderd 23 januari 2026), "Cornelis Josephus Adrianus van Wees (± 1870-1927)".