Stamboom Eijsermans » Josephus Joannes Henricus van den Hoven (1914-1915)

Persoonlijke gegevens Josephus Joannes Henricus van den Hoven 

  • Hij is geboren op 31 augustus 1914 in Tilburg.
    geboortedatum fictief
  • Hij is overleden op 31 januari 1915 in Tilburg.
    Overlijdensakte Josephus Joannes Henricus van den Hoven Tilburg
    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1915
    CodeTLB_O_1915
    Periode register1915
    Aktenummer73
    DiversenAangegeven door Petrus van den Hoven, vader.

    OverledeneJosephus Joannes Henricus van den Hoven
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden31-01-1915
    Geslachtm
    Leeftijd5 maanden

    Relatie

    VaderPetrus van den Hoven

    MoederLouisa Maria van Pelt
    Tijdstip: 06:00
  • Een kind van Petrus van den Hoven en Louisa Maria van Pelt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2011.

Gezin van Josephus Joannes Henricus van den Hoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Joannes Henricus van den Hoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Joannes Henricus van den Hoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Joannes Henricus van den Hoven

Josephus Joannes Henricus van den Hoven
1914-1915


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1914 lag tussen 11,3 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 31 januari 1915 lag tussen -0,4 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 11,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Dolf Brouwers, Nederlands zanger en komiek († 1997)
  • 1913 » Helen Levitt, Amerikaans fotografe († 2009)
  • 1913 » Jacques Foccart, Frans koloniaal en vrijmetselaar († 1997)
  • 1914 » Herman Lodewijk Breen, Nederlands burgemeester († 1994)
  • 1916 » Lex Franken, Nederlands waterpoloër (overlijdensdatum onbekend)
  • 1916 » Daniel Schorr, Amerikaans journalist († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Hoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I65529.php : benaderd 26 december 2025), "Josephus Joannes Henricus van den Hoven (1914-1915)".