Stamboom Eijsermans » Maria Anna van den Hoven (1864-????)

Persoonlijke gegevens Maria Anna van den Hoven 

  • Zij is geboren op 11 september 1864 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Anna van den Hoven Tilburg
    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1864
    CodeTLB_G_1864
    Periode register1864
    Aktenummer433

    KindMaria Anna van den Hoven
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum11-09-1864
    Geslachtv

    VaderJohannes van den Hoven

    MoederMaria Catharina Stijnen
  • Een kind van Johannes van den Hoven en Maria Catharina Stijnen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 december 2011.

Gezin van Maria Anna van den Hoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna van den Hoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna van den Hoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna van den Hoven

Peter Stijnen
± 1796-1889

Maria Anna van den Hoven
1864-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1864 lag rond de 14,6 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Hoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I65538.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Anna van den Hoven (1864-????)".