Stamboom Eijsermans » Johannes Baptist Cornelis Leenaerts (1883-1958)

Persoonlijke gegevens Johannes Baptist Cornelis Leenaerts 

  • Hij is geboren op 13 juli 1883 in Geertruidenberg.Bron 1
    Geb aangeg. door de vader, Pieter Leenaarts, 40, bouwman. Kind geb. om half 9 's morgens, adres wijk B 86. Getuigen: Cornelis van der Kaa, 73, zonder beroep, en Nicolaas Schoenmakers, 37, agent van politie.
  • Hij is overleden op 14 maart 1958 in Raamsdonk, hij was toen 74 jaar oud.Bron 2
    Overl aangeg door Sigebertus Leenaarts, 31, verzekeringsagent, won te Geertruidenbert. Johannes Baptist Cornelis Leenaarts stierf om 16.30 uur. Gehuwd geweest met Maria Paulina van der Made. Hij was 74 jaar zonder beroep en won te Geertruidenberg, zn van Pieter Leenaarts en van Catherina van der Kaa, beiden overl.
  • Een kind van Petrus Leenaerts en Catharina van der Kaa
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2023.

Gezin van Johannes Baptist Cornelis Leenaerts

Hij is getrouwd met Maria Paulina van der Made.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1925 te Geertruidenberg, hij was toen 42 jaar oud.Bron 3

Verschenen voor ons.... Johannes Baptist Cornelis Leenaarts, 42, winkelier, geb en won te Geertrbg, meerj zn van Pieter Leenaarts, zonder beroep, won te Geertrbg en van Catharina v.d. Kaa overleden. en....
Maria Paulina van der Made, 31, geb te Made en Dr, zonder beroep, won. te Geertrbg, meerj dochter van Seger van de Made, overleden, en van Catharina Akkermans, zonder beroep, won. te Hooge en Lage Zwaluwe.

Notities over Johannes Baptist Cornelis Leenaerts

Kinderen: <>, <>, Pieter Bernardus, Antonius Barbara, <>, Antonia Catharina, <>, Adriana Bernarda Maria, <>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Baptist Cornelis Leenaerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Baptist Cornelis Leenaerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Baptist Cornelis Leenaerts

Johannes Baptist Cornelis Leenaerts
1883-1958

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1883 Geertruidenberg , aktenr 38
  2. overl reg Raamsdonk, 1958, arch nr 2705, akte 28
  3. Huwelijksregister 1925 Geertruidenberg, inv nr 1128, aktenr 12

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1883 lag rond de 16,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 22 juli 1925 lag tussen 20,2 °C en 32,5 °C en was gemiddeld 26,0 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
  • De temperatuur op 14 maart 1958 lag tussen -3,7 °C en 1,8 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
    • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
    • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
    • 4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
    • 31 juli » Afschaffing van het tolgeld in de Waaslandtunnel onder de Schelde in Antwerpen.
    • 31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leenaerts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I654110.php : benaderd 10 februari 2026), "Johannes Baptist Cornelis Leenaerts (1883-1958)".