(1) Zij is getrouwd met Jacobus van der Kaa.
Zij zijn getrouwd op 15 april 1845 te Made en Drimmelen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Segerius Johannes van Schaijk.
Zij zijn getrouwd op 23 november 1865 te Raamsdonk, zij was toen 47 jaar oud.Bron 3
Huwelijk met Segerius, 1865m. Hij was 24, geb in den Bosch, kuiper. Adriana was 47 j geb te Made en Drimmelen, won te Rmsk, zonder beroep, meerderj dochter van Antonie Flipzen en van Adriana van Dongen, beiden overl. en weduwe van Jacobus vdKaa
Getuigen: Cornelis Flizen (broer), 39, bouwman, won te Made en Dr, Jan van der Kaa (zwager), 65, bouwman, Johannes den Teuling, 30, koperslager, en Gerrit Bonnens (?), 39, slagter.
Adriana stond er niet gunstig voor. Ze had een groot gezin op gebracht met haar man Jacobus vd Kaa. Hij stierf 48 j oud kort na de geboorte van zijn jongste zoon (1857). Zij trouwde opnieuw in 1865 met de 23j jongere Segerius. Bev Reg Raamsdonk 1861-1870 toont Maria aan als hoofd, maar Segerius neemt die rol over. Met hun de kinderen: Johannes Baptist, Anna Antonia, Maria. Segerius en Jan Baptist waren kuipers.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Adriana Flipsen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1845 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jacobus van der Kaa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1865 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Segerius Johannes van Schaijk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||