Stamboom Eijsermans » Martinus den Otter (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Martinus den Otter 


Gezin van Martinus den Otter

Hij is getrouwd met Adriana van Gorkom.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1930 te Loon op Zand.

Huwelijksregister Loon op Zand 1930

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 29-09-1930
Plaats: Loon op Zand

Vader van de bruidegom
Piet den Otter
Moeder van de bruidegom
Johanna van Kasteren
Bruidegom
Martinus den Otter leeftijd 25, geboren te Udenhout
Bruid
Adriana van Gorkom leeftijd 29, geboren te Loon op Zand
Vader van de bruid
Gerardus van Gorkom
Moeder van de bruid
Adriana Broeders
Bronvermelding
Huwelijksregister Loon op Zand 1930, archiefnummer 550, inventarisnummer 4052, aktenummer 36
Gemeente: Loon op Zand
Periode: 1930

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus den Otter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus den Otter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus den Otter

Piet den Otter
± 1875-????

Martinus den Otter
± 1905-????

1930

Adriana van Gorkom
± 1901-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1930 lag tussen 9,3 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.

Over de familienaam Den Otter


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647700.php : benaderd 31 december 2025), "Martinus den Otter (± 1905-)".