Stamboom Eijsermans » Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel 


Gezin van Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel

Hij is getrouwd met Adriana Cornelia Francisca van Riel.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1941 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1941

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 15-10-1941
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Hubertus Nicolaas van Boxtel
Moeder van de bruidegom
Maria Isabella van Spaendonk
Bruidegom
Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel leeftijd 35, geboren 0000 te Tilburg
Bruid
Adriana Cornelia Francisca van Riel leeftijd 37, geboren 0000 te Tilburg
Vader van de bruid
Adrianus Johannes van Riel
Moeder van de bruid
Joanna de Krom
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1941, archiefnummer 405, inventarisnummer 555, aktenummer 671
Gemeente: Tilburg
Periode: 1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel

Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel
± 1906-????

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1941 lag tussen 4,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 1 mei » Citizen Kane, een film van Orson Welles, gaat in de VS in première.
    • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
    • 11 september » Franklin Delano Roosevelt verklaart in reactie op de Duitse aanvallen met onderzeeboten dat de Amerikaanse vloot voortaan met geweld zal reageren (FDR Fireside Chat: "On Maintaining Freedom of the Seas"), en loopt hiermee vooruit op de formele oorlogsverklaring van december 1941 (na 'Pearl Harbor').

Over de familienaam Van Boxtel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647600.php : benaderd 29 december 2025), "Adrianus Joannes Hubertus Donatus van Boxtel (± 1906-)".