Stamboom Eijsermans » Henrica Bellemakers (± 1880-> 1938)

Persoonlijke gegevens Henrica Bellemakers 


Gezin van Henrica Bellemakers

Zij is getrouwd met Willebrordus Joosten.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1907 te Deurne en Liessel.

Huwelijksregister Deurne en Liessel 1907
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 13-04-1907
Plaats: Deurne en Liessel
Vader van de bruidegom
Johannes Joosten
Moeder van de bruidegom
Anna Gertrudis Snellen
Bruidegom
Willebrordus Joosten leeftijd 30, geboren te Deurne en Liessel
Bruid
Henrica Bellemakers leeftijd 29, geboren te Deurne en Liessel
Vader van de bruid
Antoon Bellemakers
Moeder van de bruid
Anna Maria van der Weerden
Bronvermelding
Huwelijksregister Deurne en Liessel 1907, archiefnummer 550, inventarisnummer 647, aktenummer 21
Gemeente: Deurne en Liessel
Periode: 1907

Kind(eren):

  1. N.N. Joosten  1910
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Bellemakers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica Bellemakers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Bellemakers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1907 lag tussen 2,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.

Over de familienaam Bellemakers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647021.php : benaderd 25 januari 2026), "Henrica Bellemakers (± 1880-> 1938)".