Stamboom Eijsermans » Franciscus Zwiers (± 1881-????)

Persoonlijke gegevens Franciscus Zwiers 


Gezin van Franciscus Zwiers

Hij is getrouwd met Maria van Orsouw.

Zij zijn getrouwd op 1 december 1905 te Oss.

BruidegomFranciscus Zwiers
Leeftijd24
GeboorteplaatsOss
Vader bruidegomDielis Zwiers
Moeder bruidegomAnna van Bergen
BruidMaria van Orsouw
Leeftijd27
GeboorteplaatsOss
Vader bruidAart van Orsouw
Moeder bruidMargaretha Mels
Datum huwelijk01-12-1905
PlaatsOss
BronHuwelijksregister Oss 1905
Toegangsnr.550
Inv.nr.2305
Aktenummer62
DiversenAkte bevat meer informatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Zwiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Zwiers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Zwiers

Frans Zwiers
1797-1883
Dielis Zwiers
1843-????

Franciscus Zwiers
± 1881-????

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1905 lag tussen -2,1 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.

Over de familienaam Zwiers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwiers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwiers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwiers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I642543.php : benaderd 5 januari 2026), "Franciscus Zwiers (± 1881-????)".