Stamboom Eijsermans » Frederik Frans Alfons Spaninks (± 1914-)

Persoonlijke gegevens Frederik Frans Alfons Spaninks 


Gezin van Frederik Frans Alfons Spaninks

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1941 te Tilburg.

BruidegomFrederik Frans Alfons Spaninks
Leeftijd27
GeboorteplaatsMechelen (België)
Vader bruidegomAntonius Joannes Spaninks
Moeder bruidegomMaria Elisabeth Gellens
BruidHelena Theodora Hesselberth
Leeftijd23
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidCarolus Hesselberth
Moeder bruidAdriana Maria Johanna van den Broek
Datum huwelijk25-06-1941
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1941
Toegangsnr.405
Inv.nr.555
Aktenummer383

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Frans Alfons Spaninks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Frans Alfons Spaninks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Frans Alfons Spaninks

Frederik Frans Alfons Spaninks
± 1914-????

1941
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1941 lag tussen 17,2 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,3 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
    • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
    • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
    • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
    • 8 december » In het concentratiekamp Chełmno bij Łódź gebruikt Duitsland voor het eerst op vrachtwagens gemonteerde gaskamers om joden te vermoorden.

Over de familienaam Spaninks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spaninks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spaninks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spaninks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I640212.php : benaderd 3 januari 2026), "Frederik Frans Alfons Spaninks (± 1914-)".