Stamboom Eijsermans » Anna Jacoba van Iersel (1896-1984)

Persoonlijke gegevens Anna Jacoba van Iersel 


Gezin van Anna Jacoba van Iersel

Zij is getrouwd met Gerardus Cornelius Aloijsius van Opheusden.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1916 te Tilburg, zij was toen 19 jaar oud.

BruidegomGerardus Cornelius Aloijsius van Opheusden
Leeftijd23
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomHendrikus Johannes van Opheusden
Moeder bruidegomCornelia van Loon
BruidAnna Jacoba van Iersel
Leeftijd19
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidAntonie van Iersel
Moeder bruidAdriana Maria Bertens
Datum huwelijk11-10-1916
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1916
Toegangsnr.550
Inv.nr.3050
Aktenummer311

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Jacoba van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Jacoba van Iersel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Jacoba van Iersel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1896 lag rond de -1,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 11 oktober 1916 lag tussen 13,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
  • De temperatuur op 20 september 1984 lag tussen 11,8 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Iran brengt vijf Irakese schepen voor Bandar Khomeini tot zinken.
    • 14 maart » Het Nederlands voetbalelftal veegt in een oefenduel met 6-0 de vloer aan met Denemarken. Doelman Piet Schrijvers speelt zijn 46ste en laatste interland voor Oranje, Feyenoord-spits André Hoekstra speelt zijn eerste en enige interland.
    • 1 april » Het Faeröerse televisiestation Sjónvarp Føroya zendt voor het eerst uit, waarmee deze eilandengroep het laatste gebied in Europa is dat een eigen publieke televisie-omroep krijgt.
    • 4 augustus » De Republiek Opper-Volta ondergaat een naamsverandering, het heet voortaan Burkina Faso.
    • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.
    • 7 december » In Den Haag opent het Omniversum zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I629594.php : benaderd 17 oktober 2026), "Anna Jacoba van Iersel (1896-1984)".