Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Corsten (1876-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Corsten 


Gezin van Johanna Maria Corsten

Zij is getrouwd met Francis Steenbakkers.

Zij zijn getrouwd op 5 november 1898 te Schijndel, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Johanna Maria Corsten

Johanna Maria Corsten is geboren op 02-11-1876 in Schijndel [bron: Akte 143], dochter van Wilhelmus Corsten en Wilhelmina van der Steen.
Johanna trouwde, 22 jaar oud, op 05-11-1898 in Schijndel [bron: Akte 30] met Francis Steenbakkers, 25 jaar oud.
Francis is geboren op 01-06-1873 in Schijndel [bron: Akte 71], zoon van Adriaan Steenbakkers en Antonia de Laat. Francis is overleden op 02-10-1945 in ’s-Hertogenbosch, 72 jaar oud [bron: Akte 93].
Kinderen van Johanna en Francis:
1 Wilhelmina Steenbakkers, geboren op 12-05-1899 in Schijndel [bron: Akte 71].
2 Adriana Steenbakkers, geboren op 04-07-1900 in Schijndel [bron: Akte 91]. Adriana is overleden op 25-05-1903 in Schijndel, 2 jaar oud [bron: Akte 59].
3 Wilhelmus Steenbakkers, geboren op 16-12-1901 in Schijndel [bron: Akte 189].
4 Adriana Steenbakkers, geboren op 14-10-1903 in Schijndel [bron: Akte 151]. Adriana is overleden op 23-06-1904 in Schijndel, 8 maanden oud [bron: Akte 67].
5 Anna Steenbakkers, geboren op 21-11-1904 in Schijndel [bron: Akte 177].

(

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Corsten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Corsten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Corsten


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1876 lag rond de 10,2 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 5 november 1898 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Corsten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Corsten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Corsten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Corsten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I623412.php : benaderd 31 december 2025), "Johanna Maria Corsten (1876-????)".