Stamboom Eijsermans » Anna van den Bragt (± 1860-????)

Persoonlijke gegevens Anna van den Bragt 


Gezin van Anna van den Bragt

Zij is getrouwd met Johannes van Hooff.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1882 te Esch.

BruidegomJohannes van Hooff
GeboorteplaatsBoxtel
Vader bruidegomPeter van Hooff
Moeder bruidegomJordina Soulon
BruidAnna van den Bragt
GeboorteplaatsEsch
Vader bruidMartinus van den Bragt
Moeder bruidJohanna Ansems
Datum huwelijk28-10-1882
PlaatsEsch
BronHuwelijksregister Esch 1882
Toegangsnr.50
Inv.nr.2386
Aktenummer5

Kind(eren):

  1. Adrianus van Hooff  ± 1890-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van den Bragt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van den Bragt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van den Bragt

Johanna Ansems
± 1835-????

Anna van den Bragt
± 1860-????

1882

Johannes van Hooff
± 1860-????

Adrianus van Hooff
± 1890-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1882 lag rond de 10,3 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.

Over de familienaam Van den Bragt


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I623057.php : benaderd 31 december 2025), "Anna van den Bragt (± 1860-????)".