Stamboom Eijsermans » Martinus Leonardus Roosen (1900-1901)

Persoonlijke gegevens Martinus Leonardus Roosen 

  • Hij is geboren op 2 december 1900 in Oisterwijjk.
    Geboorteregister 1900

    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: geboorteakte
    Datum: 02-12-1900
    Plaats: Oisterwijk

    Zoon
    Martinus Leonardus Roosen geboren op 02-12-1900 te Oisterwijk
    Vader
    Adrianus Wilhelmus Matheus Roosen
    Moeder
    Alida Adriana de Backer

    Meer
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1900, archiefnummer 915, inventarisnummer 010, aktenummer 107
    Gemeente: Oisterwijk
    Periode: 1900
  • Hij is overleden op 28 maart 1901 in Oisterwijjk.
    Overlijdensregister 1901

    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: overlijdensakte
    Datum: 28-03-1901
    Plaats: Oisterwijk

    Overledene
    ongehuwd
    Martinus Leonardus Roosen 3 maanden oud geboren te Oisterwijk overleden op 28-03-1901 te Oisterwijk
    Vader
    Adrianus Wilhelmus Matheus Roosen
    Moeder
    Alida Adriana de Backer

    Meer
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1901, archiefnummer 915, inventarisnummer 031, aktenummer 20
    Gemeente: Oisterwijk
    Periode: 1901
  • Een kind van Adrianus Wilhelmus Matheus Roosen en Alida Adriana de Backer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 januari 2016.

Gezin van Martinus Leonardus Roosen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Leonardus Roosen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Leonardus Roosen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Leonardus Roosen

Martinus Leonardus Roosen
1900-1901


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 december 1900 lag rond de 2,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
  • De temperatuur op 28 maart 1901 lag tussen -5,1 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (27%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roosen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roosen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roosen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roosen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I620952.php : benaderd 10 februari 2026), "Martinus Leonardus Roosen (1900-1901)".