Stamboom Eijsermans » Maria Petronella Roozen (1938-1938)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella Roozen 

  • Zij is geboren in het jaar 1938 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 3 augustus 1938 in Tilburg.
    Overlijdensregister 1938

    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: overlijdensakte
    Datum: 03-08-1938
    Plaats: Tilburg

    Overledene
    ongehuwd
    Maria Petronella Roozen 6 maanden oud geboren te Tilburg overleden op 03-08-1938 te Tilburg
    Vader
    Cornelis Roozen
    Moeder
    Elisabeth Gerdina Pieternella van den Broek

    Meer
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1938, archiefnummer 16, aktenummer 526
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1938
  • Een kind van Cornelis Roozen en Elisabeth Gerdina Pieternella Maria van den Broek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 december 2015.

Gezin van Maria Petronella Roozen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella Roozen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella Roozen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Petronella Roozen

Maria Petronella Roozen
1938-1938


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1938 lag tussen 15,8 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roozen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roozen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roozen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roozen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I619299.php : benaderd 1 januari 2026), "Maria Petronella Roozen (1938-1938)".