Stamboom Eijsermans » Abraham Godee (± 1700-1758)

Persoonlijke gegevens Abraham Godee 

  • Hij is geboren rond 1700 in Utrecht.
  • Hij is overleden in het jaar 1758 in utrecht.
  • Een kind van Marius Godé en Eldegonde Laurens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2014.

Gezin van Abraham Godee

Hij is getrouwd met Susanna Peerice.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1720 te Utrecht.


Kind(eren):

  1. Antonetta Godee  -> 1774 


Notities over Abraham Godee

Bij de doop van dochter Antonetta is Abram lidmaat van de Utrechtse Catharinakerk, de parochiekerk van de Salvatorparochie Utrecht en tevens kathedraal van het aartsbisdom Utrecht. Zijn achternaam wordt ook geschreven als GODÉ, GOUDEE, GOUDË, GOUDÉ, GAUDEE en GAUDÉ. Bij zijn huwelijk wordt zijn naam genoemd als GADE. Hij was eerder gehuwd met Susanne (van) Dorsen, en kreeg met haar één kind. Met Susanna Peerice kreeg hij zeven kinderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Godee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Godee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Godee

Jean Godé
1602-????
Marius Godé
1660-> 1707

Abraham Godee
± 1700-1758

1720

Susanna Peerice
± 1700-> 1743


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Godee

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Godee.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Godee.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Godee (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I612926.php : benaderd 31 december 2025), "Abraham Godee (± 1700-1758)".