Stamboom Eijsermans » Jacobus Johannes van Strien (± 1877-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Johannes van Strien 


Gezin van Jacobus Johannes van Strien

Hij is getrouwd met Antonetta Maria Knaapen.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1902 te Raamsdonk.

Huwelijksregister 1902

Bron: burgerlijke standregister
Soort registratie: huwelijksakte
Datum: 15-05-1902
Plaats: Raamsdonk

Vader van de bruidegom
Jacobus van Strien
Moeder van de bruidegom
Helena Rijken
Bruidegom
Jacobus Johannes van Strien 25 oud geboren te Raamsdonk
Bruid
Antonetta Maria Knaapen 26 oud geboren te Raamsdonk
Vader van de bruid
Jacobus Knaapen
Moeder van de bruid
Cornelia Johanna Zijlmans

Meer
Bronvermelding
Huwelijksregister 1902, aktenummer 13
Gemeente: Raamsdonk
Periode: 1902

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Johannes van Strien?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Johannes van Strien

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Johannes van Strien

Jacobus van Strien
± 1850-1935
Helena Rijken
± 1849-1934

Jacobus Johannes van Strien
± 1877-????

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1902 lag tussen 0,2 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (19%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.

Over de familienaam Van Strien


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I610073.php : benaderd 31 december 2025), "Jacobus Johannes van Strien (± 1877-????)".