Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Kwinten (± 1886-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Kwinten 


Gezin van Wilhelmina Kwinten

Zij is getrouwd met Petrus Eduardus van Wees.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1912 te Tilburg.

Huwelijksakte Petrus Eduardus van Wees 14-02-1912 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1912
Code TB_H_1912
Periode register 1912
Aktenummer 46
Plaats Tilburg
Datum 14-02-1912

Bruidegom Petrus Eduardus van Wees
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27 jaar

Bruid Wilhelmina Kwinten
Geboorteplaats Eersel
Leeftijd 26 jaar

Vader bruidegom Peter van Wees

Moeder bruidegom Elisabeth van Dijk

Vader bruid Wilhelmus Kwinten

Moeder bruid Johanna Catharina van Moll

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Kwinten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Kwinten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Kwinten

Wilhelmus Kwinten
± 1870-????

Wilhelmina Kwinten
± 1886-????

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 februari 1912 lag tussen 0,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië

Over de familienaam Kwinten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kwinten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kwinten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kwinten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I607534.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmina Kwinten (± 1886-????)".