Stamboom Eijsermans » Johannes Antonius van der Vlugt (1893-1940)

Persoonlijke gegevens Johannes Antonius van der Vlugt 


Gezin van Johannes Antonius van der Vlugt

Hij is getrouwd met Cornelia Joanna Maria de Bont.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1918 te Haarlemmermeer, hij was toen 24 jaar oud.

Toestemming voor dit huwelijk is 24 april 1918 verkregen te Haarlemmermeer, Noord-Holland, Nederland.

Het gezin ging na hun huwelijk in haarlemmermeer, wonen.. in 1919 en 1920 Werden er 2 zonen geboren jan en pieter. omdat cornelia aan heimwee leed, Verhuisden zij op 17 december 1921 naar de goirkestraat nº 27. [bron: Bevolkingsregister | tilburg | inv. nr. 1626 1910-1920 deel 88 gezinnen Aanvulling pag. 98.]
Kind(eren):


Gebeurtenis : Levensloop:.

Het echtpaar is 4 juni 1926 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland gescheiden.

Kind(eren):


Het echtpaar is op 4 juni 1926 gescheiden.


Notities over Johannes Antonius van der Vlugt

Persoonlijke gegevens Johannes Antonius van der Vlugt MannelijkScans zoeken, een service van Genealogie OnlineMyHeritage matches
Hij is geboren op 2 augustus 1893 in Haarlemmermeer, Noord-Holland, Nederland.
- aangifte 2 aug 1893 akte 392.
Johannes Antonius, 35, vader || Popke Hendrik de Lang en Johannes Burgmeijer. was getuige
Beroep: agent van politie [oo] 1918.
Bevolkingsregister | tilburg | inv. nr. g068 1921-1939 gezinskaarten - deel 68 - bladen 1-999
Hij is overleden op 2 mei 1940 in Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 46 jaar oud.
- aangifte 2 mei 1940 akte 386.
Jan Willem Princen. was getuige
Hij is begraven op 6 mei 1940 in Tilburg, Noord-Brabant, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Antonius van der Vlugt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Antonius van der Vlugt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 augustus 1893 lag rond de 14,9 °C. Er was 16 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 15 mei 1918 lag tussen 4,5 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 2 mei 1940 lag tussen 8,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
    • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
    • 8 november » De Nederlandse onderzeeboot O 22 keert niet terug van een patrouille en wordt als vermist beschouwd.
    • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Vlugt


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I607273.php : benaderd 30 december 2025), "Johannes Antonius van der Vlugt (1893-1940)".