Stamboom Eijsermans » Vauthier Paule van de Wiel (± 1755-????)

Persoonlijke gegevens Vauthier Paule van de Wiel 

  • Hij is geboren rond 1755.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2014.

Gezin van Vauthier Paule van de Wiel

Hij is getrouwd met Catharinne Jean van Haaren.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adrien van de Wiel  ± 1781-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Vauthier Paule van de Wiel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Vauthier Paule van de Wiel

Vauthier Paule van de Wiel
± 1755-????


Adrien van de Wiel
± 1781-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Wiel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I591716.php : benaderd 1 januari 2026), "Vauthier Paule van de Wiel (± 1755-????)".