Stamboom Eijsermans » Coenradus Josephus "Coen" van Buuren (1934-2011)

Persoonlijke gegevens Coenradus Josephus "Coen" van Buuren 


Gezin van Coenradus Josephus "Coen" van Buuren


Notities over Coenradus Josephus "Coen" van Buuren

SURN VAN BUUREN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenradus Josephus "Coen" van Buuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coenradus Josephus "Coen" van Buuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coenradus Josephus van Buuren

Coenradus Josephus van Buuren
1934-2011


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1934 lag tussen 12,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
  • De temperatuur op 23 juli 2011 lag tussen 11,3 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De Amerikaanse Democratische afgevaardigde Gabrielle Giffords wordt tijdens een politieke bijeenkomst in Tucson in de staat Arizona in het hoofd geschoten en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. Zes andere slachtoffers overlijden, waaronder John Roll, een hoge rechter.
    • 13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
    • 21 februari » In Roemenië worden tientallen douaniers en leden van de grenspolitie opgepakt op verdenking van sigarettensmokkel.
    • 11 mei » In Spanje behaalt voetbalclub FC Barcelona de 21ste landstitel uit de clubhistorie.
    • 24 juni » Op de Vlaamse televisiezender Eén (televisiezender) is het showbizzprogramma De Rode Loper voor het laatst te zien.
    • 27 oktober » In het Disneyland Park te Parijs ontspoort een van de achtbaantreinen van de attractie Big Thunder Mountain Railroad.
  • De temperatuur op 29 juli 2011 lag tussen 12,7 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 9 januari » Zuid-Soedan kiest voor onafhankelijkheid.
    • 13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
    • 14 januari » De Tunesische president Zine El Abidine Ben Ali ontvlucht zijn land na zware onlusten.
    • 17 april » Het eerste seizoen van Game of Thrones wordt gereleased op de Amerikaanse zender HBO
    • 23 juli » President Hugo Chávez van Venezuela keert onverwachts terug vanuit Cuba nadat het links-populistische staatshoofd een chemotherapie heeft ondergaan op het communistische eiland.
    • 14 september » Belgisch formateur Elio Di Rupo slaagt erin tussen de formerende partijen een overeenkomst te bereiken over de splitsing van de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Buuren


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I585949.php : benaderd 16 februari 2026), "Coenradus Josephus "Coen" van Buuren (1934-2011)".