Stamboom Eijsermans » Adriana Moonen (± 1871-1956)

Persoonlijke gegevens Adriana Moonen 

  • Zij is geboren rond 1871 in Udenhout.
  • Zij is overleden op 20 februari 1956 in Udenhout.
    Overlijdensakte Adriana Moonen Udenhout
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Archiefnummer 920
    Registernaam Overlijdensregister 1956
    Code UDH_O_1956
    Periode register 1956
    Aktenummer 7

    Overledene Adriana Moonen
    Geboorteplaats Udenhout
    Plaats overlijden Udenhout
    Datum overlijden 20-02-1956
    Geslacht v
    Leeftijd 85 jaar

    Relatie Adrianus van Laarhoven

    Vader Jan Moonen

    Moeder Cornelia van Keulen
  • Een kind van Johannes Moonen en Cornelia Keulen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2014.

Gezin van Adriana Moonen

Zij is getrouwd met Adrianus van Laarhoven.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Moonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Moonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Moonen

Adriaan Moonen
± 1802-1832
Goverdina Heeren
± 1801-????
Johannes Keulen
± 1805-????
Adriana van Esch
± 1805-????

Adriana Moonen
± 1871-1956



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 februari 1956 lag tussen -14,0 °C en -4,2 °C en was gemiddeld -8,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 16 april » Oostenrijk wordt lid van de Raad van Europa.
    • 24 mei » Het eerste Eurovisiesongfestival vindt plaats, met slechts 7 deelnemers. Zwitserland wint.
    • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
    • 2 september » Het allereerste doelpunt in de pas opgerichte Eredivisie komt op naam van Tonny van der Linden van DOS in de wedstrijd tegen Sparta.
    • 3 oktober » Bij wedstrijden in Boston verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly het wereldrecord kogelslingeren tot 66,71 meter.
    • 12 oktober » Marga Klompé wordt de eerste vrouwelijke minister van Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moonen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moonen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moonen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moonen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I583066.php : benaderd 28 december 2025), "Adriana Moonen (± 1871-1956)".