Stamboom Eijsermans » Cornelus Moonen (1871-1954)

Persoonlijke gegevens Cornelus Moonen 

  • Hij is geboren op 25 november 1871 in Udenhout.
    Geboorteakte Cornelis Moonen Udenhout
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Archiefnummer 920
    Registernaam Geboorteregister 1871
    Code UDH_G_1871
    Periode register 1871
    Aktenummer 51
    Diversen de vader verklaart de schrijfkunst niet te kennen

    Kind Cornelis Moonen
    Geboorteplaats Udenhout
    Geboortedatum 25-11-1871
    Geslacht m

    Vader Johannes Moonen

    Moeder Cornelia van Keulen
  • Hij is overleden op 12 juli 1954 in Berkel-Enschot, hij was toen 82 jaar oud.
    Overlijdensakte Cornelus Moonen Berkel-Enschot
    Gemeente Berkel-Enschot
    Brontype boek
    Archiefnummer 902
    Registernaam Overlijdensregister 1954
    Code BKE_O_1954
    Periode register 1954
    Aktenummer 12

    Overledene Cornelus Moonen
    Geboorteplaats Udenhout
    Plaats overlijden Berkel-Enschot
    Datum overlijden 12-07-1954
    Geslacht m
    Leeftijd 82 jaar

    Relatie Adriana van Spaandonk

    Vader Johannes Moonen

    Moeder Cornelia van Keulen
  • Een kind van Johannes Moonen en Cornelia Keulen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2014.

Gezin van Cornelus Moonen

Hij is getrouwd met Adriana van Spaandonk.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1905 te Berkel-Enschot, hij was toen 33 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelus Moonen 03-05-1905 Berkel-Enschot
Gemeente Berkel-Enschot
Brontype boek
Archiefnummer 902
Registernaam Huwelijksregister 1905
Code BKE_H_1905
Periode register 1905
Aktenummer 5
Plaats Berkel-Enschot
Datum 03-05-1905

Bruidegom Cornelus Moonen
Geboorteplaats Udenhout
Leeftijd 33 jaar

Bruid Adriana van Spaandonk
Geboorteplaats Berkel-Enschot
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Johannes Moonen

Moeder bruidegom Cornelia van Keulen

Vader bruid Johannes van Spaandonk

Moeder bruid Petronella Kuijpers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelus Moonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelus Moonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelus Moonen

Adriaan Moonen
± 1802-1832
Goverdina Heeren
± 1801-????
Johannes Keulen
± 1805-????
Adriana van Esch
± 1805-????

Cornelus Moonen
1871-1954

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1871 lag rond de 1,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 3 mei 1905 lag tussen 2,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
  • De temperatuur op 12 juli 1954 lag tussen 13,3 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
    • 25 februari » Gamal Abdel Nasser wordt premier van Egypte.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 24 oktober » Dwight D. Eisenhower belooft Amerikaanse steun aan Zuid-Vietnam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moonen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moonen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moonen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moonen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I583051.php : benaderd 25 oktober 2026), "Cornelus Moonen (1871-1954)".