Stamboom Eijsermans » Lambertus Bakkers (1900-)

Persoonlijke gegevens Lambertus Bakkers 

  • Hij is geboren op 23 november 1900 in Tilburg.
    Geboorteakte Lambertus Bakkers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1900
    Code TLB_G_1900
    Periode register 1900
    Aktenummer 1410

    Kind Lambertus Bakkers
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 23-11-1900
    Geslacht m

    Vader Martinus Bakkers

    Moeder Maria de Kort
  • Een kind van Martinus Bakkers en Maria de Kort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 september 2014.

Gezin van Lambertus Bakkers

Hij is getrouwd met Maria Anna Smetsers.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1935 te Berkel-Enschot, hij was toen 34 jaar oud.

Huwelijksakte Lambertus Bakkers 14-05-1935 Berkel-Enschot
Gemeente Berkel-Enschot
Archiefnummer 902
Registernaam Huwelijksregister 1935
Periode register 1935
Aktenummer 3
Plaats Berkel-Enschot
Datum 14-05-1935

Bruidegom Lambertus Bakkers
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 34

Bruid Maria Anna Smetsers
Geboorteplaats Berkel-Enschot
Leeftijd 30

Vader bruidegom Martinus Bakkers

Moeder bruidegom Maria de Kort

Vader bruid Marinus Smetsers

Moeder bruid Adriana Maria Verstijnen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Bakkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Bakkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Bakkers

Adriaan de Kort
± 1835-????
Flora Schoenmakers
± 1835-????
Maria de Kort
1865-1944

Lambertus Bakkers
1900-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1900 lag rond de 5,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 14 mei 1935 lag tussen 1,9 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 10,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakkers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I581681.php : benaderd 8 januari 2026), "Lambertus Bakkers (1900-)".